About Us

Guzey family is one of the pioneers families in printing and photography in Istanbul. Nowadays, the third generating is managing the company. Figur’s mission is to produce best quality printing, promotion and Digital printing jobs for the right price on time. Figur follows the hi-technology to be on time for the clients.

 

Figur attend the international fairs in and out of Turkey, like Drupa 2016, Imprinta 2014, Hong Kong 2016.

 

The aim is to serve the best prices for the qualified giveaways. Clients of Figur are mostly internationa companires like, Q&B, Siberbank, Ejot, Nike, Western Union, Accesorize, Earnest and Young, Samsung etc.

Magazines & Books

POP and Digital Printings

Promotion

News from Us

2008_11_25

Basamak Projesi

Figür Grafik 2008 yılında Fabrika Basım ile beraber gerçekleştirdiği Basamak Projesi ile Güzel Sanatlar Fakültelerinde grafik bölümünde eğitim alan son sınıf öğrencilerinin mesleki eğitimlerine destek olduk. Bu projeye Mimar Sinan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi öğrencileri katıldı.

2017_01_10

Sosyal Medya Sitelerimiz

Güç verdiğimiz sosyal medya sitelerinin sayısı arttı

2017_01_27

Figür'den Yeni Makine Yatırımı

Üretim bandımıza eklediğimiz yeni sistemler ile baskı kalitemizi maksimuma çıkardık. Ocak ayı sonunda kurulumu tamamlanan makinemiz ile artık dijital baskı ile üretilebileceğini tahmin edemeyeceğiniz işler üretebiliyoruz. Bu fark nereden kaynaklanıyor?

2017_01_30

Organik Mürekkep

Günümüzde dijital baskılar yaşadığımız her alanda kullanılıyor. Ofis duvarlarında, hastanelerde, hastane yer ve duvarlarında hatta bebek odalarında bile.

Sizin ve sevdiklerimizin sağlığı için organik dijital baskı mürekkeplerini tercih edin.

2017_01_30

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü

Figür’den Tüm Kadınlara 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Hediyesi

Türk Eğitim Vakfı  (TEV) tarafından oluşturulan Dünya Kadınlar Günü kampanyasına, tam 424 kadın müşterimiz adına katkıda bulunduk.

TWEETS

5. Gazeteciler Sitesi Nilüfer Sokak

A19/5 Akatlar Beşiktaş İstanbul

+90 212 282 7701

info@figur.com.tr